2. Verfahren
Verfahren
Titel: Locatiemanagement en begeleiding Oekraïense ontheemden
Beschreibung: De Opdrachtnemer is volledig verantwoordelijk voor het locatiemanagement en de begeleiding, waarbij het gewenste resultaat voor ogen wordt gehouden en regie wordt genomen in opdracht van en afstemming met de gemeentelijke organisatie. De door Opdrachtnemer ingezette medewerkers werken goed en graag samen, signaleren tijdig en kennen de verschillende belangen en kunnen hiernaar communiceren en handelen. Bij de aanvang van de overeenkomst bedraagt de inzet voor begeleiding per week: 264 uur. Bij de aanvang van de overeenkomst bedraagt de inzet voor locatiemanagement per week: 78 uur.
Interne Kennung: 2026-549
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie