2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energiescans
Beschreibung: Europese aanbesteding van Omgevingsdienst West-Holland, afgekort ODWH voor Energiescans. Naar verwachting zullen in de jaren 2026 tot en met 2029 ongeveer 400-560 energiescans moeten worden uitgevoerd. De verwachte afname is gebaseerd op uitkomsten van het vooronderzoek. De maximale waarde van de Overeenkomst voor de maximale looptijd bedraagt € 530.000 excl. BTW.
Interne Kennung: ODWH250904
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie documenten Zie documenten
Interne Kennung: 1