See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Javno naročilo blaga po odprtem postopku za dobavo okolju prijaznih čistilnih sredstev, higiensko papirnatih proizvodov ter drugih čistilnih sredstev, pripomočkov za čiščenje in sanitarno potrošnega
Beschreibung: Javno naročilo zajema naslednje skupine: 1. Čistilna sredstva za kuhinjo 2. Čistilna sredstva za sanitarne prostore 3. Čistilna sredstva za steklene površine 4. Čistilna sredstva za objektne površine 5. Čistilna sredstva za pralnico 6. Pripomočki za čiščenje 7. Higiensko papirnati proizvodi 8. Sanitarno potrošno blago
Interne Kennung: 430-32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 528571