584404-2026 - Wettbewerb
Polen – Brunnenbohrung – Rekonstrukcja studni nr 5c na ujęciu wody Grodzisko.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukcja studni nr 5c na ujęciu wody Grodzisko.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad dokumentacją oraz wykonanie na jej podstawie rekonstrukcji czwartorzędowej studni nr 5c na ujęciu wody Grodzisko poprzez wykonanie nowego otworu zastępczego 5e i likwidację otworu istniejącego. 2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w Załączniku nr 10 do SWZ.
Interne KennungBZZ.261.23.2026.MR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę. 2. Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Kompletna oferta powinna zawierać: 1) Formularz oferty sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ (...) 2) Formularz cenowy sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1a do SWZ (...) 3) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) Wykonawcy przygotowany wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ (...) 4) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) podmiotu udostępniającego zasoby, na zasobach którego Wykonawca polega (jeżeli dotyczy) przygotowany wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ (...) 5) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę (...) wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ (...) 6) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania swego zasobu na potrzeby Wykonawcy składającego ofertę (jeżeli dotyczy) – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ (...) 7) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę (...), jeżeli dotyczy – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 13 do SWZ (...) 8) Stosowne pełnomocnictwo (a) osób podpisujących ofertę (...), jeżeli oferta jest podpisywana przez pełnomocnika. 9) W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (...) 10) Uprawdopodobnienie, że zastrzeżone przez Wykonawcę dokumenty stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa (...) 11) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – Oświadczenie z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ (...) 12) Dowód wniesienia wadium, wniesionego w postaci gwarancji/poręczenia opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez gwaranta/poręczyciela, tj. wystawcę gwarancji/poręczenia (...). 4. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od Wykonawcy (w tym podmiotu udostępniającego swoje zasoby – jeśli dotyczy) następujących dokumentów (podmiotowych środków dowodowych): 4.1. informacji z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a) – g) i pkt 2) ustawy Pzp, art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, 4.2. oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ – nie dotyczy podmiotu udostępniającego swoje zasoby, 4.3. zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, (...) w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, 4.4. zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem (...) w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, 4.5. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem (...) w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, 4.6. oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania określonych w art. 108 ust. 1 pkt 3) - 6) ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków (...) 5. W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa JEDZ, o którym mowa w Rozdziale 6 pkt 1 SWZ i podmiotowe środki dowodowe o których mowa w Rozdziale 6 punkt 2.2.1., 2.2.3.-2.2.6 SWZ, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu. 6. Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale 5 i 6 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262220 Brunnenbohrung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71520000 Bauaufsicht, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45316200 Installation von Signalanlagen, 45255110 Bohrlocharbeiten, 71900000 Labordienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelRekonstrukcja studni nr 5c na ujęciu wody Grodzisko