See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie nr 4 - Zabudowa uprzywilejowania pojazdów osobowych na policyjną wersję nieoznakowaną.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie adaptacji (zabudowy) uprzywilejowania pojazdów osobowych na policyjną wersję nieoznakowaną, będących w posiadaniu Zamawiającego spełniającą wymagania specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik do wzoru umowy. Zamawiający w trakcie trwania umowy, dostarczy do adaptacji pojazdy w miejsce i w terminie wskazanym przez wykonawcę. Pojazdy, które będą poddane adaptacji na policyjną wersję nieoznakowaną to: - 4 szt. Suzuki S-cross, rok produkcji 2025 - 6 szt. Kia Sportage, rok produkcji 2025 - 2 szt. Kia Sportage, rok produkcji 2024 - 1 szt. SsangYong Torres, rok produkcji 2024 - 4 szt. Toyota Corolla Cross, rok produkcji 2025 Ponadto w ramach prawa opcji Zamawiający planuje możliwość przekazania do adaptacji dodatkowo: - 1 szt. Suzuki S-cross, rok produkcji 2025 - 3 szt. Kia Sportage, rok produkcji 2025 - 1 szt. SsangYong Torres, rok produkcji 2024 - 1 szt. Toyota Corolla Cross, rok produkcji 2025 - 2 szt. Fiat Panda, rok produkcji 2017 - 2 szt. Hyundai I 30, rok produkcji 2018 - 2 szt. Volkswagen Caddy, rok produkcji 2018 - 1 szt. Mitsubishi Spacestar, rok produkcji 2021 - 1 szt. Renault Kangoo, rok produkcji 2024 - 1 szt. Toyota Yaris, rok produkcji 2008 - 1 szt. Land Rover Defender, rok produkcji 2024. Po przeprowadzonej adaptacji oraz zgłoszeniu przez wykonawcę o gotowości do odbioru, Zamawiający odbierze pojazdy we własnym zakresie. Szczegółowe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia(OPZ)- to jest w Specyfikacji Technicznej oraz we wzorze umowy, stanowiących załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 335960-2026
Interne Kennung: WZF.2380.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50117100 Umbau von Kraftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 4 - Zabudowa uprzywilejowania pojazdów osobowych na policyjną wersję nieoznakowaną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie adaptacji (zabudowy) uprzywilejowania pojazdów osobowych, na policyjną wersję nieoznakowaną, będących w posiadaniu Zamawiającego spełniającą wymagania specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik do wzoru umowy. Zamawiający w trakcie trwania umowy, dostarczy do adaptacji pojazdy w miejsce i w terminie wskazanym przez wykonawcę. Pojazdy, które będą poddane adaptacji na policyjną wersję nieoznakowaną to: - 4 szt. Suzuki S-cross, rok produkcji 2025 - 6 szt. Kia Sportage, rok produkcji 2025 - 2 szt. Kia Sportage, rok produkcji 2024 - 1 szt. SsangYong Torres, rok produkcji 2024 - 4 szt. Toyota Corolla Cross, rok produkcji 2025 Ponadto w ramach prawa opcji Zamawiający planuje możliwość przekazania do adaptacji dodatkowo: - 1 szt. Suzuki S-cross, rok produkcji 2025 - 3 szt. Kia Sportage, rok produkcji 2025 - 1 szt. SsangYong Torres, rok produkcji 2024 - 1 szt. Toyota Corolla Cross, rok produkcji 2025 - 2 szt. Fiat Panda, rok produkcji 2017 - 2 szt. Hyundai I 30, rok produkcji 2018 - 2 szt. Volkswagen Caddy, rok produkcji 2018 - 1 szt. Mitsubishi Spacestar, rok produkcji 2021 - 1 szt. Renault Kangoo, rok produkcji 2024 - 1 szt. Toyota Yaris, rok produkcji 2008 - 1 szt. Land Rover Defender, rok produkcji 2024. Po przeprowadzonej adaptacji oraz zgłoszeniu przez wykonawcę o gotowości do odbioru, Zamawiający odbierze pojazdy we własnym zakresie. Szczegółowe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia(OPZ)- to jest w Specyfikacji Technicznej oraz we wzorze umowy, stanowiących załączniki do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający planuje możliwość przekazania do adaptacji dodatkowo: - 1 szt. Suzuki S-cross, rok produkcji 2025, - 3 szt. Kia Sportage, rok produkcji 2025, - 1 szt. SsangYong Torres, rok produkcji 2024, - 1 szt. Toyota Corolla Cross, rok produkcji 2025, - 2 szt. Fiat Panda, rok produkcji 2017, - 2 szt. Hyundai I 30, rok produkcji 2018, - 2 szt. Volkswagen Caddy, rok produkcji 2018, - 1 szt. Mitsubishi Spacestar, rok produkcji 2021 - 1 szt. Renault Kangoo, rok produkcji 2024 - 1 szt. Toyota Yaris, rok produkcji 2008 - 1 szt. Land Rover Defender, rok produkcji 2024. Zamawiający zastrzega, iż zwiększenie zamówienia przy korzystaniu z „prawa opcji”, do kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia nastąpi po przeanalizowaniu wartości zamówienia podstawowego, tj. 17 szt. pojazdów osobowych przeznaczonych do adaptacji na policyjną wersję nieoznakowaną.