See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologische schoonmaak van de arbeidsplaatsen en gelijkgestelde lokalen of door Leefmilieu Brussel beheerde gebouwen op externe sites.
Beschreibung: Deze dienstenopdracht heeft betrekking op alle schoonmaakopdrachten met respect voor het milieu en de sociale omstandigheden van de werknemers, inclusief alle bijbehorende werkzaamheden, van de arbeidsplaatsen en gelijkgestelde lokalen of gebouwen beheerd door Leefmilieu Brussel. In het kader van deze opdracht wil de aanbesteder de sociale cohesie versterken door een inspanning te leveren voor integratie.
Interne Kennung: PPP0UM-9709/6371/2022M0236
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ecologische schoonmaak van de arbeidsplaatsen en gelijkgestelde lokalen of door LB beheerde gebouwen in de gemeenten Schaarbeek, Elsene, Vorst, Sint-Gillis, Sint-Joost-ten-Node en Brussel Stad, met uitzondering van Laken (Centrumzone)
Beschreibung: Ecologische schoonmaak van de arbeidsplaatsen en gelijkgestelde lokalen of door LB beheerde gebouwen in de gemeenten Schaarbeek, Elsene, Vorst, Sint-Gillis, Sint-Joost-ten-Node en Brussel Stad, met uitzondering van Laken (Centrumzone)
Interne Kennung: 2022M0236_1
Los: LOT-0002
Titel: Ecologische schoonmaak van de arbeidsplaatsen en gelijkgestelde lokalen of door LB beheerde gebouwen in de gemeenten Watermaal-Bosvoorde, Ukkel, Oudergem, Sint-Pieters-Woluwe en Sint-Lambrechts-Woluwe. (Zone Oost)
Beschreibung: Ecologische schoonmaak van de arbeidsplaatsen en gelijkgestelde lokalen of door LB beheerde gebouwen in de gemeenten Watermaal-Bosvoorde, Ukkel, Oudergem, Sint-Pieters-Woluwe en Sint-Lambrechts-Woluwe. (Zone Oost)
Interne Kennung: 2022M0236 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Ecologische schoonmaak van de arbeidsplaatsen en gelijkgestelde lokalen of door LB beheerde gebouwen in de gemeenten Anderlecht, Sint-Jans-Molenbeek, Laken, Jette, Ganshoren, Sint-Agatha-Berchem, Evere en Koekelberg. (Zone West)
Beschreibung: Ecologische schoonmaak van de arbeidsplaatsen en gelijkgestelde lokalen of door LB beheerde gebouwen in de gemeenten Anderlecht, Sint-Jans-Molenbeek, Laken, Jette, Ganshoren, Sint-Agatha-Berchem, Evere en Koekelberg. (Zone West)
Interne Kennung: 2022M0236 3_3