2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toegangscontrole gemeente Purmerend
Beschreibung: De gemeente Purmerend wil een toekomstbestendig en samenhangend toegangssysteem realiseren voor het beheer van fysieke toegang tot gemeentelijke gebouwen en ruimten. Onder het toegangssysteem wordt verstaan: het geheel van applicaties en voorzieningen die gezamenlijk bijdragen aan het verlenen, beheren en controleren van fysieke toegang tot locaties van de gemeente Purmerend. Geraamde waarde over 48 maanden is € 500.000[ME1.1], - Maximale waarde over 48 maanden is € 700.000, - Geraamde waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is € 800.000, - Maximale waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is € 1.000.000, -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Purmerend wil een toekomstbestendig en samenhangend toegangssysteem realiseren voor het beheer van fysieke toegang tot gemeentelijke gebouwen en ruimten. Onder het toegangssysteem wordt verstaan: het geheel van applicaties en voorzieningen die gezamenlijk bijdragen aan het verlenen, beheren en controleren van fysieke toegang tot locaties van de gemeente Purmerend. Geraamde waarde over 48 maanden is € 500.000, - Maximale waarde over 48 maanden is € 700.000, - Geraamde waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is € 800.000, - Maximale waarde maximale looptijd (96 maanden) van de overeenkomst is € 1.000.000, -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Herzieningsclausule beschrijft de opties.