2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i dystrybucja energii cieplnej do nieruchomości Ministerstwa Rozwoju i Technologii przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i dystrybucja energii cieplnej do nieruchomości Ministerstwa Rozwoju i Technologii w Warszawie przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w latach 2026-2030. 2. Warunki techniczne zostały określone w pkt 4.2 SWZ. 3. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: BA-V.2610.10.2026.MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp ze względu na opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i dystrybucja energii cieplnej do nieruchomości Ministerstwa Rozwoju i Technologii przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie w latach 2026-2030
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i dystrybucja energii cieplnej do nieruchomości Ministerstwa Rozwoju i Technologii w Warszawie przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w latach 2026-2030. 2. Warunki techniczne zostały określone w pkt 4.2 SWZ, 3. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.