2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém pro gelovou permeační chromatografii
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka systému pro gelovou permeační chromatografii, resp. rozměrově vylučovací chromatografii, k určení molekulové hmotnosti a velikosti polymerů a biomakromolekul a ke stanovení jejich vnitřní viskozity s příslušenstvím.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Předběžné oznámení zadávacího řízení bylo odesláno k uveřejnění nejméně 35 dnů a nejvýše 12 měsíců přede dnem odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen, 38434000 Analysatoren, 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ