584486-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Schneeräumung – EU-udbud af snerydning og glatførebekæmpelse - Tingbjerg Bydelsforening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEU-udbud af snerydning og glatførebekæmpelse - Tingbjerg Bydelsforening
Beschreibungfsb udbyder på vegne af Tingbjerg Bydelsforening snerydning og glatførebekæmpelse for Tingbjerg området og inviterer hermed interesserede tilbudsgivere til at byde på dette udbud.Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, jf. udbudslovens § 56 (lov nr. 1564 af 15. december 2015), hvilket betyder, at enhver der ikke er omfattet af udelukkelsesgrundene, jf. punkt. 7. og opfylder eventuelle mindstekrav, kan afgive tilbud.
Interne KennungTingbjerg vinter
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensfsb udbyder på vegne af Tingbjerg Bydelsforening snerydning og glatførebekæmpelse for Tingbjerg området og inviterer hermed interesserede tilbudsgivere til at byde på dette udbud.Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, jf. udbudslovens § 56 (lov nr. 1564 af 15. december 2015), hvilket betyder, at enhver der ikke er omfattet af udelukkelsesgrundene, jf. punkt. 7. og opfylder eventuelle mindstekrav, kan afgive tilbud.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0000