2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen speel- en sporttoestellen
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdrachtomschrijving De opdracht betreft het leveren en plaatsen van speel- en sporttoestellen in de gemeente Breda. De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: Het ontwerpen van de sport- of speelplek; Het leveren en plaatsen van speel- en sporttoestellen. Hiermee wordt bedoeld: Het monteren, installeren, nastellen/naspannen en repareren van een onvolkomenheid van een toestel met alle bijbehorende onderdelen, inclusief het transporteren van de toestellen, materiaal en alle andere additionele benodigdheden vanaf de losplaats naar de plaats van bestemming; Het leveren en aanbrengen van valondergronden; Het uitvoeren van ontwerp- en participatiewerkzaamheden in samenspraak met de projectleider van de opdrachtgever. Er wordt gewerkt met gebruikers, bewoners en lokale stakeholders, waarbij de gemeente uiteindelijk bepaalt. Hiervoor kunnen geen extra kosten gerekend worden; Het in voorkomende gevallen uitvoeren van bijkomende kleinschalige werkzaamheden, zoals grondwerk, straatwerk, plantwerk en ontmanteling van bestaande speelplekken. Dit kan meegenomen worden in de offerte; De speel-/sportplekken volledig gebruiksklaar en opgeruimd opleveren. Inclusief aansluitingen op de omgeving en terrein wat gebruikt is bij uitvoering; Percelen Deze opdracht is verdeeld in de volgende percelen: Speeltoestellen (max. 10 opdrachtnemers); Sporttoestellen (max. 5 opdrachtnemers). Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering per perceel een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van 4 jaar jaar met als ingangsdatum 1 december 2025. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 6.180.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. De verdeling van dit bedrag is als volgt: - Perceel 1. Speeltoestellen: € 4.500.000,- - Perceel 2. sporttoestellen: € 1.680.000,- Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Speeltoestellen
Beschreibung: Het leveren en plaatsen van speeltoestellen.
Los: LOT-0002
Titel: Sporttoestellen
Beschreibung: Het leveren en plaatsen van sporttoestellen