2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodanie nábytku pre potreby Okresného súdu Banská Bystrica
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie nábytku pre potreby Okresného súdu Banská Bystrica. Podrobný opis predmetu zákazky sa nachádza v časti B.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Atypický a vstavaný nábytok - výroba na mieru
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie nábytku pre potreby Okresného súdu Banská Bystrica. Podrobný opis predmetu zákazky sa nachádza v časti B.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY týchto súťažných podkladov.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische, 39113200 Sofas, 38622000 Spiegel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke