See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging opvanglocaties vluchtelingen, gemeente Voorst, 2025
Beschreibung: De gemeente Voorst is op zoek naar één opdrachtnemer voor de uitvoering van beveiligingswerkzaamheden op opvanglocaties voor Oekraïense ontheemden binnen de gemeente Voorst. De overeenkomst heeft een looptijd vanaf 1 juli 2025 tot en met 3 maart 2026. Vervolgens kan de overeenkomst driemaal met één jaar worden verlengd, uiterlijk tot en met 3 maart 2029.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000