584516-2026 - Ergebnis
Tschechien – Mikroskope – Mikroskopy pro Veterinární univerzitu Brno II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMikroskopy pro Veterinární univerzitu Brno II
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodání mikroskopů dle technických specifikací a minimálních technických požadavků.
Interne KennungVZ16/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0005
TitelStudentské mikroskopy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 5 je dodání 6 Ks studentských mikroskopů. Jedná se o širokoúhlé binokulární stereomikroskopy pro využití ve studentských cvičebnách.
Interne Kennungčást 5
LosLOT-0004
TitelUčitelský mikroskop pro 1+4 pozorovatele
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 4 je dodání 1 Ks učitelského mikroskopu pro 1 + 4 pozorovatele. Jedná se o mikroskop pro jednoho plus čtyři pozorovatele vedle sebe pro vzdělávací účely. Účelem je studium biologických vzorků, jako jsou buňky, mikroorganismy a tkáně.
Interne Kennungčást 4
LosLOT-0003
TitelUčitelský mikroskop s kamerou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 3 je dodání 1 Ks učitelského mikroskopu s kamerou. Jedná se o mikroskop s kamerou a diskuzním zařízením pro 2 pozorovatele vedle sebe pro vzdělávací účely. Účelem je studium biologických vzorků, jako jsou buňky, mikroorganismy a tkáně.
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0001
TitelMikroskopy pro histopatologické cvičebny
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 1 je dodání 26 Ks mikroskopů pro histopatologické cvičebny. Jedná se o mikroskopy pracující v přímé pozici pro vzdělávací účely. Účelem je studium biologických vzorků, jako jsou buňky, mikroorganismy a tkáně.
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0002
TitelMikroskopy pro parazitologické cvičebny
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 2 je dodání 26 Ks mikroskopů pro parazitologické cvičebny. Jedná se o mikroskopy pracující v přímé pozici pro vzdělávací účely. Účelem je studium biologických vzorků, jako jsou buňky, mikroorganismy a tkáně.
Interne Kennungčást 2