2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém kvalifikace - Realizace bateriového systému pro akumulaci elektrické energie (BSAE)
Interne Kennung: Z2022-008216
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bateriový systém pro poskytování podpůrných služeb (Vítkovice II)
Beschreibung: Předmětem sektorové veřejné zakázky je závazek vybraného dodavatele, svým jménem a na svou odpovědnost, pro Zadavatele provést dílo, tedy zejména navrhnout, vyprojektovat, vyrobit, instalovat a uvést do provozu bateriový systém pro poskytování podpůrných služeb v místě plnění veřejné zakázky, provést stavební a jiné související práce a provádět běžnou údržbu díla po dobu záruky za jakost díla (záruční doba v délce 36 měsíců).
Interne Kennung: N006/25/V00035798
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny dodavatele: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27. Výhrada změny závazku ze smlouvy: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, konkrétně změnu ceny. Podmínky pro tuto změnu a její obsah jsou uvedeny v ZD části 3- Návrh smlouvy.