See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa materiałów weterynaryjnych dla Wydziału Weterynarii i Kliniki Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów weterynaryjnych dla Wydziału Weterynarii i Kliniki Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 171793-2026
Interne Kennung: 114/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001