584537-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup urządzeń medycznych dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup urządzeń medycznych dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń medycznych dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 Pakietów: Pakiet nr 1 – Mikrotom automatyczny – 2 szt. Pakiet nr 2 – Wirówka cytologiczna – 1 szt. Pakiet nr 3 – Barwiarka z nakrywarką do preparatów – 1 szt. Pakiet nr 4 – Cieplarka – 8 szt. Pakiet nr 5 – Aparat do barwienia immunohistochemicznego w komplecie komputer z oprogramowaniem, drukarką do barków, nakrywarką do preparatów – 1 szt. Pakiet nr 6 – Kriostat – 1 szt. Pakiet nr 7 – Barwiarka do preparatów introwych – 1 szt. Pakiet nr 8 – Zatapiarka – 2szt Pakiet nr 9 – Wirówka – 1 szt. Zadanie będzie realizowane w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.08.06-IZ.01-216/25, Priorytet VIII Fundusze Europejskie na infrastrukturę dla mieszkańca Działanie.08.06 Infrastruktura ochrony zdrowia (typ projektu II). Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne KennungKCO/PN/74/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 42931000 Zentrifugen, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelMikrotom automatyczny - 2 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń medycznych dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 1 – Mikrotom automatyczny – 2 szt.
Interne KennungPakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Menge2 Stück
LosLOT-0002
TitelWirówka Cytologiczna - 1 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń medycznych dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. - Pakiet nr 2 – Dygestorium – 1 szt.
Interne KennungPakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Menge1 Stück
LosLOT-0003
TitelBarwiarka z nakrywarką do preparatów – 1 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń medycznych dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. - Pakiet nr 3 – Barwiarka z nakrywarką do preparatów – 1 szt.
Interne KennungPakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
LosLOT-0004
TitelCieplarka - 8 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń medycznych dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. - Pakiet nr 4 – Cieplarka – 8 szt.
Interne KennungPakiet nr 4
Menge8 Stück
LosLOT-0005
TitelAparat do barwienia - 1 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu oraz urządzeń medycznych, tj. komory laminarnej, dygestorium, mikroskopów dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii - Pakiet nr 5 – Aparat do barwienia – 1 szt.
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelKriostat - 1 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu oraz urządzeń medycznych, tj. komory laminarnej, dygestorium, mikroskopów dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii - Pakiet nr 6 – Kriostat – 1 szt.
Interne KennungPakiet nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
LosLOT-0007
TitelBarwiarka do preparatów introwych - 1 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu oraz urządzeń medycznych, tj. komory laminarnej, dygestorium, mikroskopów dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii - Pakiet nr 7 – Barwiarka do preparatów introwych – 1 szt.
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelZatapiarka - 2 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu oraz urządzeń medycznych, tj. komory laminarnej, dygestorium, mikroskopów dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii - Pakiet nr 8 – Zatapiarka - 2 szt.
Interne KennungPakiet nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0009
TitelWirówka - 1 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu oraz urządzeń medycznych, tj. komory laminarnej, dygestorium, mikroskopów dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii - Pakiet nr 9 – Wirówka - 1 szt.
Interne KennungPakiet nr 9