584549-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Personaleinstellung – Inhuur tijdelijke arbeidskrachten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur tijdelijke arbeidskrachten
BeschreibungDe opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen. Perceel 1: onderwijzend personeel, zijnde docenten en instructeurs. Perceel 2: ondersteunend personeel t/m schaal 9. €700.000 voor beide percelen
Interne Kennung2026-INK-282-MH
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0001
TitelInhuur tijdelijke arbeidskrachten - perceel 1
BeschreibungDe opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen. Perceel 1: onderwijzend personeel, zijnde docenten en instructeurs. €460.000 voor perceel 1
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelInhuur tijdelijke arbeidskrachten - perceel 2
BeschreibungDe opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen. Perceel 2: ondersteunend personeel tot en met schaal 9 €220.000
Interne Kennung2