58455-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa materiałów opatrunków, obłożeń i środków ochrony indywidualnej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów opatrunków, obłożeń i środków ochrony indywidualnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, obłożeń i środków ochrony indywidualnej dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung605410-2025
Interne KennungZP-1500-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141420 Operationshandschuhe, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
LosLOT-0041
TitelZadanie nr 41
BeschreibungOpatrunki przeciwodleżynowe specjalistyczne
Interne KennungZP-1500-2025 Zadanie nr 41
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 50% jej pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
LosLOT-0043
TitelZadanie nr 43
BeschreibungOpatrunki przeciwodleżynowe ze srebrem
Interne KennungZP-1500-2025 Zadanie nr 43
LosLOT-0044
TitelZadanie nr 44
BeschreibungOpatrunki antybiofilmowe oczyszczające
Interne KennungZP-1500-2025 Zadanie nr 44
LosLOT-0048
TitelZadanie nr 48
BeschreibungZestaw do podciśnieniowej terapii leczenia ran
Interne KennungZP-1500-2025 Zadanie nr 48
LosLOT-0068
TitelZadanie nr 68
BeschreibungSerweta do ochrony brzegów rany
Interne KennungZP-1500-2025 Zadanie nr 68
LosLOT-0069
TitelZadanie nr 69
BeschreibungSerweta operacyjna z gazy z nitką RTG, jałowa
Interne KennungZP-1500-2025 Zadanie nr 69
LosLOT-0074
TitelZadanie nr 74
BeschreibungFolia operacyjna o działaniu bakteriobójczym
Interne KennungZP-1500-2025 Zadanie nr 74