2. Verfahren
Verfahren
Titel: HVAC en RWA beheer, onderhoud en vervanging
Beschreibung: De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud, het beheer, de vervanging en de vernieuwing van HVAC- en RWA-installaties binnen het Amsterdamse metronetwerk. De scope is verdeeld over twee percelen. Contractduur voor in totaal 8 jaar, waarde 80 miljoen voor beide percelen
Interne Kennung: 2026-45
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39717000 Ventilatoren und Klimageräte, 42521000 Rauchabzugsvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 HVAC beheer, onderhoud en vervanging
Beschreibung: De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud, het beheer, de vervanging en de vernieuwing van HVAC- en RWA-installaties binnen het Amsterdamse metronetwerk. De scope is verdeeld over twee percelen. Contractduur voor in totaal 8 jaar, waarde 40 miljoen voor dit perceel
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanvullend bevat de scope van perceel 1 en 2 een optie op de doortrekking van de Noord/Zuidlijn naar Schiphol. Ook de gebouwen van de Gelijk Richters Stations ten behoeve van de tram en de Sixhaven Noord/Zuidlijn. Deze optie wordt uitsluitend geactiveerd indien het bijbehorende project doorgang vindt en de opdracht formeel wordt verstrekt.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 RWA beheer, onderhoud en vervanging
Beschreibung: Uitvoeren van beheer en onderhoud en vervanging aan de RWA installaties 40 miljoen euro voor 8 jaar
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42521000 Rauchabzugsvorrichtungen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-45
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45350000 Instalaciones mecánicas
Clasificación adicional (cpv): 39717000 Ventiladores y aparatos de aire acondicionado, 42521000 Equipo de extracción de humos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 45351000 Trabajos de instalación de ingeniería mecánica
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 42521000 Equipo de extracción de humos