2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego do laparoskopii i artroskopii oraz zestawu narzędzi i napędów chirurgicznych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do laparoskopii i artroskopii oraz zestawu narzędzi i napędów chirurgicznych. Planowany do zakupu zestaw do laparoskopii i artroskopii będzie złożony z następujących głównych elementów: zestawu wizualizacyjnego, insuflatora laparoskopowego, pompy laparoskopowej, optyki laparoskopowej i artroskopowej wraz z kontenerami do sterylizacji oraz wózka aparaturowego. Głównymi elementami zestawu narzędzi i napędów chirurgicznych będzie wiertarka z funkcją oscylacji i piła oscylacyjna do których będą mogły być podłączane poprzez nasadki różnego typu narzędzia jak ostrza oscylacyjne. Na wyposażeniu zestawu będą też kasety sterylizacyjne, tace do kaset, akumulatory do napędów.
Interne Kennung: ASZ.382.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Dostawa zestawu do laparoskopii i artroskopii do diagnostyki medycznej
Beschreibung: Do zakresu przedmiotu zamówienia należy: 1) Dostawa fabrycznie nowych urządzeń; 2) Montaż i instalacja urządzeń; 3) Wykonanie testów akceptacyjnych po zainstalowaniu urządzenia i dostarczenie dokumentów potrzebnych do dopuszczenia urządzenia do użytkowania oraz uzyskanie wszelkich wymaganych prawem pozwoleń (o ile dotyczy); 4) Uruchomienie zainstalowanych urządzeń i przeszkolenie personelu Zamawiającego;
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawu narzędzi i napędów chirurgicznych
Beschreibung: Dostawa zestawu narzędzi i napędów chirurgicznych
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente