584556-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Haushaltsgeräte – Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL - PRODUAL - Aparate electrocasnice și Echipamente tehnice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL - PRODUAL - Aparate electrocasnice și Echipamente tehnice
Beschreibung: Obiectivul general al prezentei achiziții este asigurarea bazei materiale necesare pentru operaționalizarea și funcționarea la standarde europene a Campusului integrat pentru învățământ dual - PRODUAL. Furnizarea produselor solicitate contribuie direct la realizarea investiției I10 din C15 - PNRR, vizând transformarea învățământului profesional într-o rută completă, atractivă și performantă. Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL-PRODUAL – Aparate electrocasnice și Echipamente tehnice-
Interne Kennung: 44801732026_03_ID_23
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Aparate electrocasnice spălătorie
Beschreibung: Aparate electrocasnice spălătorie: 2 buc fier de călcat; 2 buc masă de călcat; 8 buc mașină de spălat rufe, 8 buc mașină de uscat rufe și 4 buc suport suprapunere mașini.
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39713500 Elektrische Bügeleisen, 42717000 Vorrichtungen zum Bügeln und Falten von Wäsche
Los: LOT-0010
Titel: Aparate electrocasnice și accesorii pentru efectuarea curățeniei
Beschreibung: Aparate electrocasnice și accesorii pentru efectuarea curățeniei: 5 buc aspirator profesional; 2 buc mașină de spălat podele profesională; 10 buc aspirator vertical; 10 buc aspirator robot; 15 buc mop cu lavete; 5 buc găleată cu pedală și 2 buc cărucior curățenie.
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713410 Bodenreinigungsmaschinen, 39713430 Staubsauger
Los: LOT-0011
Titel: Aparate electrocasnice pentru chicinete
Beschreibung: Aparate electrocasnice pentru chicinete: 15 buc frigider; 12 buc cuptor cu microunde; 12 buc prăjitor de pâine; 12 buc sandwich maker și 12 buc fierbător electric.
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39711130 Kühlschränke, 39711330 Elektrische Toaster, 39711362 Mikrowellengeräte
Los: LOT-0012
Titel: Stație de aer comprimat
Beschreibung: 2 buc Stație de aer comprimat
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 42123000 Kompressoren