See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tina tn ja Vase tn rekonstrueerimise ehitusprojekti koostamine
Beschreibung: Lepingu esemeks on koostada Tina tn ja Vase tn rekonstrueerimise ehitusprojekt ja teha projekteerimiseks vajalikud uuringud. Hanke eesmärk on hankelepingu sõlmimine eelnimetatud tööde tegemiseks. Lepingu mahus sisalduvad ehitushanke korraldamisega seotud tegevused ja projekti ehitusaegne järelevalve kuni projektiga kavandatavate ehitustööde valmimiseni. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314226-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000