2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 54 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych zgodnie z wykazem: cz. I – fryzjer – 4 szkolenia cz. II – opiekun osób starszych i niepełnosprawnych – 4 szkoleń cz. III – manikiurzystka – 1 szkolenie cz. IV – szkolenie komputerowe – 10 szkoleń Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamówienie w ramach projektu pn. „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus - część I
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: fryzjer
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: opiekun osób starszych i niepełnosprawnych
Los: LOT-0003
Titel: manikiurzystka
Los: LOT-0004
Titel: szkolenie komputerowe