See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/78/12/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 166814-2026
Interne Kennung: MSB/PN/78/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Soczewki
Beschreibung: Soczewki
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Beschreibung: Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Nakładka na palec
Beschreibung: Nakładka na palec
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Beschreibung: Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Hemostatyki - wyroby medyczne
Beschreibung: Jednorazowy stapler skórny
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - Jałowy roztwór do płukania ran chirurgicznych
Beschreibung: Jałowy roztwór do płukania ran chirurgicznych
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - Jednorazowe sterylne retraktor laparoskopowy
Beschreibung: Jednorazowe sterylne retraktor laparoskopowy
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 - Lekka siatka chirurgiczna przepuklinowa
Beschreibung: Lekka siatka chirurgiczna przepuklinowa
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 - Sterylne obłożenia barierowe chłonne pola operacyjnego – materiały jednorazowego użytku
Beschreibung: Sterylne obłożenia barierowe chłonne pola operacyjnego – materiały jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 33