2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka léčivého přípravku s účinnou látkou esketamin (ATC N06AX27)
Beschreibung: Dodávka léčivého přípravku s účinnou látkou esketamin
Interne Kennung: 2026071
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uevedeny v čl. 1 smlouvy a čl. 3 smlouvy pro případ výpadku dodávaného léčiva a navýšení ceny z rozhodnutí SÚKL ú MZdr.