See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż: budowlano-wykończeniowej, elektroinstalacyjnej i oświetleniowej, hydrauliczno-sanitarnej oraz wykładzin podłogowych - VIII części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż: budowlano-wykończeniowej, elektroinstalacyjnej i oświetleniowej, hydrauliczno-sanitarnej oraz wykładzin podłogowych. 2. Dostarczane materiały muszą być fabrycznie nowe, nieużywane oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Muszą być dostarczane w oryginalnych opakowaniach producenta, z etykietą zawierającą co najmniej: nazwę i dane identyfikacyjne produktu, dane identyfikacyjne producenta, miejsce produkcji oraz kraj pochodzenia. Materiały muszą spełniać wymagania właściwej normy zharmonizowanej lub posiadać europejską albo krajową ocenę techniczną, jeżeli jest ona wymagana dla danego wyrobu. Ponadto muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy dostarczany produkt musi posiadać dokumentację w języku polskim, zawierającą dane techniczne oraz parametry produktu umożliwiające weryfikację jego zgodności ze specyfikacją oraz określonymi minimalnymi wymaganiami. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załączniki nr 2-9 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej: SWZ) pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy, dla każdej części zamówienia oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: 11/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44812200 Öl- und Wasserfarben, 44111800 Mörtel (Baumörtel), 44820000 Lacke, 44112240 Parkett, 44191600 Parkettpanele, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31220000 Stromkreiselemente, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 31532920 Glühlampen und Leuchtstofflampen, 31320000 Stromverteilerkabel, 31221000 Elektrische Relais, 31224100 Stecker und Steckdosen, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44411700 WC-Sitze, WC-Deckel, WC-Becken, WC-Spülkästen, 44112200 Fußbodenbeläge, 24910000 Klebstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 1. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 2. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 3. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa artykułów z branży elektroinstalacyjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży elektroinstalacyjnej. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa artykułów z branży oświetleniowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży oświetleniowej. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – instalacyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – instalacyjne. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – biały montaż
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – biały montaż. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 8 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa wykładzin podłogowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wykładzin podłogowych. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 8