See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gedeeltelijke sloop, renovatie, vervangingsbouw en uitbreiding van de sociale woonwijk “Eigen Haard” te Gistel
Beschreibung: Gedeeltelijke sloop, renovatie, vervangingsbouw en uitbreiding van de sociale woonwijk “Eigen Haard” te Gistel
Interne Kennung: PPP0O3-757/6305/WiV-PO-2018/0634/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WiV-PO-2018/0634/04_1