584599-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – Jednorazowa dostawa odczynników chemicznych do zastosowań badawczych, materiałów opto-mechanicznych i optycznych, części zamiennych do aparatury laboratoryjnej oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego z podziałem na 5 części dla Łukasiewicz-PORT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelJednorazowa dostawa odczynników chemicznych do zastosowań badawczych, materiałów opto-mechanicznych i optycznych, części zamiennych do aparatury laboratoryjnej oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego z podziałem na 5 części dla Łukasiewicz-PORT
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań badawczych niezbędnych do realizacji zadań badawczych, materiałów opto-mechanicznych i optycznych, części zamiennych do podstawowej aparatury laboratoryjnej, drobnego sprzętu laboratoryjnego w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia składa się z 5 części, zwanych również w dalszej części SWZ zadaniami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 15
BeschreibungCz.1 pn. Pakiet 15 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje
LosLOT-0002
TitelPakiet 16A
BeschreibungCz.1 pn. Pakiet 16A Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
LosLOT-0003
TitelPakiet 16B
BeschreibungCz.1 pn. Pakiet 16B Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
LosLOT-0004
TitelPakiet 17
BeschreibungCz.1 pn. Pakiet 17 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
LosLOT-0005
TitelPakiet 18
BeschreibungCz.1 pn. Pakiet 18 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.