584600-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Realizacja decyzji PINB ul. Śniadeckiego 5
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja decyzji PINB ul. Śniadeckiego 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz realizacja robót budowlanych według opracowanej dokumentacji dla zadania pn: Realizacja decyzji PINB, ul. Śniadeckiego 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno Użytkowy – Dodatek nr 1 do Zaproszenia do negocjacji. Zamawiający wymaga, aby cena dokumentacji projektowej nie przekroczyła 5% wartości robót budowlanych. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na roboty będące przedmiotem zamówienia, na okres 60 miesięcy, licząc od dnia następnego po dniu protokolarnego odbioru bez zastrzeżeń całości przedmiotu zamówienia, wykonanego na warunkach określonych w Zaproszeniu do negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung525971-2026
Interne KennungZP-MPGKiM/58/VII/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001