2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Projecten en Exploitatie
Beschreibung: Atrias Raamovereenkomst Projecten en Exploitatie De Aanbestedende Overheid wenst een niet-exclusieve meerjarige raamovereenkomst af te sluiten met maximaal 5 Opdrachtnemers per perceel. Voor de Vervolgopdrachten zullen dan minicompetities georganiseerd worden tussen deze Opdrachtnemers. De specifieke Vervolgopdrachten (minicompetities) kunnen zowel resultaatsverbintenissen als middelenverbintenissen of combinaties van beiden zijn, bijvoorbeeld in capped regie of een TaaS (Team-as-a-Service). De Vervolgopdrachten dienen gezien te worden als kleine projecten met hun opvolging en een verder gedreven end-to-end verantwoordelijkheid die in concurrentie gezet wordt. Het gaat niet over het louter zoeken naar profielen. Er bestaan reeds lopende raamovereenkomsten waar Opdrachtnemers in concurrentie gezet kunnen worden, deze zullen niet stopgezet worden. Het feit dat met een bepaalde Opdrachtnemer een overeenkomst werd afgesloten, impliceert niet noodzakelijk dat er ook daadwerkelijk Vervolgopdrachten zullen worden afgenomen. Er wordt namelijk geen minimum verbintenis aangegaan. Het sluiten van een raamovereenkomsten betekent namelijk niet dat de Aanbestedende Overheid zich engageert op een volume aan prestaties, noch tot het afnemen van een bepaald bedrag. Het behalen van een specifieke Vervolgopdracht is afhankelijk van de evaluatie van elke minicompetitie, deze zal namelijk gegund worden op basis van opgestelde gunningscriteria, conform de vooraf bepaalde gunningscriteria van de Vervolgopdrachten. Ook genieten de Opdrachtnemers niet van enige exclusiviteit. Begin- en einddatum van de raamovereenkomst zijn onafhankelijk van het begin en het einde van de prestaties binnen de Vervolgopdrachten. De prestaties van een Vervolgopdracht vallen namelijk binnen de overeenkomst voor zover de bestellingen ervan vóór de einddatum van de raamovereenkomst gebeuren, zelfs indien de uiteindelijke uitvoeringsdatum na de einddatum van de raamovereenkomst zou vallen.
Interne Kennung: ATR25DS1202
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ATR25DS1202 - 1 - Development Factories and Managed Service
Beschreibung: Development Factories and Managed Service
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ATR25DS1202 - 2 - Data Engineering, Analytics & BI
Beschreibung: Data Engineering, Analytics & BI
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ATR25DS1202 - 3 - Architectuur
Beschreibung: Architectuur
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ATR25DS1202 - 4 - Testing
Beschreibung: Testing
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ATR25DS1202 - 5 - Security Testing
Beschreibung: Security Testing
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ATR25DS1202 - 6 -Energy Market Analysis & Sector Operations
Beschreibung: Energy Market Analysis & Sector Operations
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ATR25DS1202 - 7 -Quality Assurance/Quality Control/Audit
Beschreibung: Quality Assurance/Quality Control/Audit
Interne Kennung: 7