2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerplatform
Beschreibung: De gemeente Utrecht is voornemens een overeenkomst af te sluiten met betrekking tot de realisatie en exploitatie van een leerplatform als een SaaS dienst alsmede aanpalende diensten zoals het aansluiten van back-end applicaties en services. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van vier jaar en kan voor een periode van twee keer twee jaar onder gelijkblijvende voorwaarden eenzijdig door de gemeente worden verlengd. De scope van het project omvat de volgende onderdelen: - Leveren van een leerplatform als SaaS dienst: Implementeren en beschikbaar stellen en (onder) houden van deze applicatie conform overeengekomen KPI's; - Implementeren en configureren van deze standaard applicatie conform minimumeisen en geoffreerde functionaliteit; - Realiseren benodigde koppelingen met de IT infrastructuur van de gemeente Utrecht; - Opleiden van de gebruikers (met name beheer van het Leerplatform). Gemeente Utrecht raamt de totale waarde van de opdracht over de initiële looptijd van de overeenkomst op 1.280.000 euro (exclusief btw en inclusief licenties en implementatiekosten). De raming is gebaseerd op schattingen van de kosten van de oplossing en de cumulatieve kosten voor het beheer.
Interne Kennung: 2025HRM479
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Leerplatform
Identificador interno: 2025HRM479
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72200000 Servicios de programación de software y de consultoría
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: nvt