584640-2026 - Wettbewerb
Finnland – Bauarbeiten – Micropolis 3 ja tuotantolaitoksen KVR- urakkatarjous pyyntö
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Micropolis 3 ja tuotantolaitoksen KVR- urakkatarjous pyyntö
Beschreibung: Micropoliksen kolmannen rakennusvaiheen teko, sekä siihen kytkeytyvä tuotantolaitos piha-alueineen. Urakkamuotona on KVR, tilaajalta luonnos-suunnittelu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Iilaakso ei ole julkinen hankintayksikkö.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-053515-LOT-0001