584677-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Wartung von Gleisen – Údržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího a sdělovacího zařízení v obvodu SSZT OŘ OVA 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího a sdělovacího zařízení v obvodu SSZT OŘ OVA 2026
BeschreibungÚdržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího zařízení v rámci zajištění provozuschopnosti železniční dopravní cesty v rámci obvodu Správ sdělovací a zabezpečovací techniky Oblastního ředitelství Ostrava pro oblast Ostrava a oblast Olomouc. Jedná se o provádění cyklických oprav dílů zabezpečovacího zařízení a oprav dílů, které nepodléhají cyklickému měření nebo opravě.
Interne Kennung63526097 - 63526098
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 31221000 Elektrische Relais
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚdržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího a sdělovacího zařízení v obvodu SSZT OŘ OVA 2026 – SSZT Ostrava
BeschreibungÚdržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího zařízení ve správě Správy sdělovací a zabezpečovací techniky. Jedná se o provádění cyklických oprav dílů zabezpečovacího zařízení a oprav dílů, které nepodléhají cyklickému měření nebo opravě v rámci obvodu Oblastního ředitelství Ostrava, oblast Ostrava.
Interne Kennung63526097
LosLOT-0002
TitelÚdržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího a sdělovacího zařízení v obvodu SSZT OŘ OVA 2026 – SSZT Olomouc.
BeschreibungÚdržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího zařízení ve správě Správy sdělovací a zabezpečovací techniky. Jedná se o provádění cyklických oprav dílů zabezpečovacího zařízení a oprav dílů, které nepodléhají cyklickému měření nebo opravě v rámci obvodu Oblastního ředitelství Ostrava, oblast Olomouc.
Interne Kennung63526098