2. Verfahren
Verfahren
Titel: 23-058.8 Olej řepkový – pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení a ochraňování 400 tun surového oleje řepkového (dále také „surový olej“) a dále pořízení a ochraňování 230 tun jedlého oleje řepkového (dále také „jedlý olej“). Surový a jedlý olej bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen na 4 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun surového oleje, 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun surového oleje, 3. část VZ: Dodávka a ochraňování 115 tun jedlého oleje, 4. část VZ: Dodávka a ochraňování 115 tun jedlého oleje.
Interne Kennung: 01654/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15411100 Pflanzenöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 23-058.8 Olej řepkový - 1. část VZ
Beschreibung: Dodávka a ochraňování 200 tun surového oleje.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 14 odst. 14.1. zadávací dokumentace.
Los: LOT-0002
Titel: 23-058.8 Olej řepkový - 2. část VZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 23-058.8 Olej řepkový - 3. část VZ
Beschreibung: Dodávka a ochraňování 115 tun jedlého oleje.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 23-058.8 Olej řepkový - 4. část VZ
Interne Kennung: 4