584699-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reinigungs- und Hygienedienste – Servicii de curățenie interioară și exterioară
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de curățenie interioară și exterioară
Beschreibung: Servicii de curățenie interioară și exterioară pentru sediile Ministerului Finanțelor situate în: str. Poenaru Bordea nr. 3-5, sector 4, București, b-dul Mircea Vodă nr. 44, tronson II, sector 3, București, str. Stolniceni, nr. 49, Rm. Vâlcea și b-dul Libertății, nr.14, et.3, sector 5, București, conform Specificațiilor tehnice. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informații suplimentare în a 11-a zi.
Interne Kennung: 2023_PAAP_016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 – Servicii de curățenie interioară și exterioară pentru imobilul în care își desfășoară activitatea C.N.I.F situat în Str. Poenaru Bordea nr. 3-5, sector 4, București
Beschreibung: Durata acordului cadru 48 luni de la data semnării de către ambele părți. Data estimata pentru încheierea primului contract subsecvent 13.01.2024. o Cantitate minimă acord-cadru lot 1: 12 luni o Cantitate maximă acord-cadru lot 1: 48 luni o Cantitate minimă contract subsecvent lot 1: 6 luni o Cantitate maximă contract subsecvent lot 1: 12 luni
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 - Servicii de curățenie interioară și exterioară pentru imobilul situat în b-dul. Mircea Vodă, nr. 44, tronson II, București
Beschreibung: Durata acordului cadru 48 luni de la data semnării de către ambele părți. Data estimata pentru încheierea primului contract subsecvent 01.04.2024. o Cantitate minimă acord-cadru lot 2: 12 luni o Cantitate maximă acord-cadru lot 2: 48 luni o Cantitate minimă contract subsecvent lot 2: 6 luni o Cantitate maximă contract subsecvent lot 2: 12 luni
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3 - Servicii de curățenie interioară și exterioară pentru imobilul situat în str. Stolniceni, nr. 49, Rm. Vâlcea
Beschreibung: Durata acordului cadru 48 luni de la data semnării de către ambele părți. Primul contract subsecvent va intra în vigoare începând cu data de 15.01.2025. o Cantitate minimă acord-cadru lot 3: 12 luni o Cantitate maximă acord-cadru lot 3: 48 luni o Cantitate minimă contract subsecvent lot 3: 6 luni o Cantitate maximă contract subsecvent lot 3: 12 luni
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LOT 4 – Servicii de curățenie interioară și exterioară pentru imobilul situat în B-dul. Libertății, nr. 14, etaj 3, sector 5, București.
Beschreibung: Durata acordului cadru 48 luni de la data semnării de către ambele părți. Primul contract subsecvent va intra în vigoare începând cu data de 01.01.2024. o Cantitate minimă acord-cadru lot 4: 12 luni o Cantitate maximă acord-cadru lot 4: 48 luni o Cantitate minimă contract subsecvent lot 4: 6 luni o Cantitate maximă contract subsecvent lot 4: 12 luni
Interne Kennung: 4