584718-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Strichcodeleser – Dodávky čteček čárových kódů pro potřeby sterilizace II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky čteček čárových kódů pro potřeby sterilizace II.
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky čteček čárových kódů, a to v souladu s minimálními technickými požadavky stanovenými v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung5258/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30216130 Strichcodeleser
5. Los
LosLOT-0001