2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do siedziby Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej (usługa kompleksowa) do budynku biurowego w Warszawie, ul. Grójecka 127, zwanego dalej „obiektem”. Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 24 miesięcy wynosi około 3 500 000 kWh. Moc przyłączeniowa obiektu: Pp=4240 kW. Moc umowna obiektu ogółem wynosi: Pu=820 kW. Grupa Taryfowa C21, grupa przyłączeniowa IV. Zasilanie obiektu w energię elektryczną odbywa się za pomocą 6 przyłączy wyposażonych w układy pomiarowe: a) przyłącze I: nr licznika 32891293, moc umowna Pu=70 kW; b) przyłącze II: nr licznika 32892000, moc umowna Pu=85 kW; c) przyłącze III: nr licznika 32891393, moc umowna Pu=230 kW; d) przyłącze IV: nr licznika 32891330, moc umowna Pu=125 kW; e) przyłącze V: nr licznika 32891319, moc umowna Pu=130 kW; f) przyłącze VI: nr licznika 32891394, moc umowna Pu=180 kW.
Interne Kennung: MZ.270.1.3.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp. Ogłoszenie numer: 2023/S 126-399089 z dnia 04.07.2023 r. Ogłoszenie wstępne zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczył termin składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001