2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka diskového pole vč. poskytování podpory, č. ÚPV-142
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace diskového pole v sídle zadavatele včetně následného poskytování rozšířené záruky a technické podpory dodaného zařízení.
Interne Kennung: ÚPV-142
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz Zadávací dokumentace.