2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE MĚSTA TÁBORA
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je vybudování nových fotovoltaických elektráren (FVE) na stře-chách budov a tím nahrazení spotřeby elektrické energie dodávané z distribuční soustavy z tra-dičních zdrojů, elektrickou energií vyrobenou v rámci instalovaného obnovitelného zdroje, a to na 11 budovách ve vlastnictví Města Tábor a 1 objektu ve vlastnictví společnosti BYTES Tábor s.r.o., sídlem Kpt. Jaroše 2418, Klokoty, 390 03 Tábor, IČO 62502573. Jedná se o budovy slou-žící jako občanská vybavenost (školky, školy, atp). Ve všech případech jsou fotovoltaické elek-trárny realizovány na střeše stávajícího objektu. 1. PS01 – MŠ Sokolovská: Sokolovská 2417, 390 03 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) 2. PS02 – ZŠ Helsinská: Helsinská 2732/3, 390 05 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) 3. PS03 – MŠ Kpt. Nálepky: Kpt. Nálepky 2393, 390 03 Tábor, (budova ve vlastnictví Měs-ta) 4. PS04 – G-centrum: Kpt. Jaroše 2958, 390 03 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) 5. PS05 – Domov důchodců: Čekanice: Pionýrů 242, 390 02 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) 6. PS06 – Azylový dům Vídeňská: Vídeňská 2761, 390 05 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) 7. PS07 – MŠ Angela Kančeva: Angela Kančeva 2628, 390 02 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) 8. PS08 – MŠ Míkova: Míkova 416, 391 56 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) 9. PS09 – ZŠ Husova: Husova 1570/23, 390 02 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) 10. PS10 – MŠ Blanická: Blanická 2705, 390 02 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) 11. PS11 – Výměníková stanice tepla VS34: Světlogorská, 390 05 Tábor, (budova ve vlast-nictví BYTES Tábor s.r.o.) 12. PS12 – Areál Bytes: Kpt. Jaroše 2418, 390 03 Tábor, (budova ve vlastnictví Města) Předmětem veřejné zakázky je zhotovení příslušné projektové dokumentace vč. obstarání všech potřebných veřejnoprávních povolení pro stavbu i pro užívání, dále pak úplné, funkční a bezvadné dodání fotovoltaických panelů a provedení všech souvisejících stavebních a montáž-ních prací, včetně dodávek potřebných materiálů, výrobků, konstrukcí a zařízeních nezbytných pro řádné dodání provozuschopné fotovoltaické elektrárny a zapojení do distribuční sítě (DS) jako i zajištění všech potřebných povolení. Plnění bude probíhat metodou Design-Build. Dílo bude provedeno v souladu se zadávací dokumentací, zejména pak technickými podklady, které vymezují technické požadavky zadavatele na jednotlivé FVE, jejich výkon a předpokládané umístění na střechách jednotlivých objektů. (Zadavatel upozorňuje, že příloha č. 9 zadávacích podmínek – Studie stavebně-technického řešení byla vytvořena v roce 2022 a obsahuje v současné době již neplatné odkazy na normy či platné legislativní předpisy – tato příloha slouží jako podklad pro účastníky definující velikost jednotlivých FVE, pro vlastní realizaci díla jsou závazné technickém požadavky uvedené v přílohách č. 10 a 11 zadávacích podmínek).
Interne Kennung: FVE Města Tábora
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podle čl. 13 Zadávacích podmínek: 13.1. Zadavatel si vyhrazuje změnu vybraného dodavatele podle § 100 odst. 2 ZZVZ v průběhu plnění veřejné zakázky, a v případě, kdy dojde k naplnění podmínek odstoupení zada-vatele od smlouvy ve smyslu návrhu smlouvy. 13.2. V takovém případě osloví zadavatel účastníka, který se v rámci hodnocení nabídek umís-til jako druhý v pořadí, a to za podmínek uvedený v nabídce takového účastníka. 13.3. Zadavatel vyzve nově osloveného dodavatele k doložení dokumentů před podpisem smlouvy, a to v rozsahu podle zadávacích podmínek a nabídky osloveného účastníka. 13.4. Odmítne-li oslovený účastník, který se umístil druhý v pořadí, nabídku zadavatele na po-skytnutí součinnosti a podpis smlouvy, osloví zadavatel účastníka, který se umístil další v pořadí, případně další účastníky dle výsledného pořadí hodnocení nabídek, nebyli-li již vyloučeni ze zadávacího řízení. 13.5. S nově osloveným dodavatelem bude uzavřena nová smlouva o dílo, kdy rozsah díla bu-de upraven podle stavu díla v dobu převzetí od předchozího dodavatele, respektive stavu již po-skytnutého plnění. Předání díla zajistí zadavatel. 13.6. Cena díla bude stanovena podle nabídky osloveného účastníka zadávacího řízení.