See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beredskap, underhåll och mekanisk service
Beschreibung: Uppdraget avser ramavtal för beredskap, mekanisk service och underhåll på Beställarens samtliga anläggningar. Ramavtalet syftar till att säkerställa att resurser finns tillgängliga då behov föreligger från beställarens sida.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131813:Lot:1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262670 Metallbauarbeiten, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen