2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svazková základní škola v Úvalech
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení projekčních a stavebních prací pro stavbu „Svazková základní škola v Úvalech“ (dále jen „Stavba“ či „Dílo“). Jedná se o novostavbu základní školy včetně vrtů pro tepelná čerpadla, úpravy místní komunikace a zřízení parkovacích míst, přeložek nadzemního vedení VN, NN a sdělovacích rozvodů CETIN, vodovodní přípojky, přípojky NN a úpravy veřejného osvětlení. Součástí veřejné zakázky jsou i další stavební práce, dodávky a služby, které jsou blíže specifikovány v ostatních SVAZCÍCH ZD. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky není realizace SO 02 Nová trafostanice, pouze napojení Stavby na tento stavební objekt. Smluvní vztah s vybraným dodavatelem bude založen na principu „Design&Build“, a to za použití „Smluvních podmínek pro dodávku technologických zařízení a projektování - výstavbu“ elektro a strojně-technologického díla a pozemních a inženýrských staveb projektovaných zhotovitelem („Žlutá kniha“), první vydání 1999, vydáno Mezinárodní federací konzultačních inženýrů (FIDIC), český překlad CACE 2016 (dále rovněž „Smlouva“). Předmětem Smlouvy je projektování a realizace Stavby, mj. zahrnující: - zpracování dokumentace pro provádění Stavby; - zpracování dílenské, montážní/výrobní dokumentace a další dokumentace dle zadávacích podmínek; - zpracování dokumentace skutečného provedení Stavby; - vypracování geodetického zaměření hotové Stavby; - zpracování návrhu na vydání kolaudačního souhlasu a obstarání kolaudace a - vlastní realizaci Stavby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Svazková základní škola v Úvalech
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným Dodavatelem: a) K nabídkové ceně bude vybraným Dodavatelem při fakturaci vždy připočtena DPH ve výši stanovené v souladu s aktuálně platnými a účinnými předpisy. Celková nabídková cena vyčíslená vybraným Dodavatelem v nabídce včetně DPH se tak může změnit, pokud dojde ke změně sazeb DPH. Pokud dojde ke zvýšení sazby DPH, bude celková nabídková cena včetně DPH odpovídajícím způsobem zvýšena oproti ceně uvedené v nabídce Dodavatele. Pokud dojde ke snížení sazby DPH, bude celková nabídková cena včetně DPH odpovídajícím způsobem snížena oproti ceně uvedené v nabídce Dodavatele; b) Změna termínu provádění Díla (Doby pro dokončení), případně jednotlivých Postupných závazných milníků, a to v případech, rozsahu a za podmínek specifikovaných ve Smlouvě; c) Veškeré další změny, které jsou ve Smlouvě výslovně označeny jako vyhrazené změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona nebo mají charakter změn závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona. Zadavatel si dále v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy ve formě změny v osobě vybraného Dodavatele v průběhu plnění Veřejné zakázky. Ke změně v osobě vybraného Dodavatele dojde v okamžiku, kdy bude Smlouva ukončena dle podmínek stanovených v návrhu Smlouvy. Změna závazku ze Smlouvy v osobě vybraného Dodavatele v průběhu plnění Zakázky je možná z následujících důvodů: a) dojde k ukončení závazku ze Smlouvy zhotovitelem (vybraným Dodavatelem) v průběhu trvání Smlouvy z důvodů uvedených ve Smlouvě, nebo v obecně závazném právním předpisu; nebo b) dojde k ukončení závazku ze Smlouvy Zadavatelem v průběhu trvání plnění předmětu Veřejné zakázky v souladu s ustanovením § 223 Zákona či z důvodů uvedených ve Smlouvě, nebo v obecně závazném právním předpisu; nebo c) dojde k ukončení závazku ze Smlouvy dohodou.