584773-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßenzugmaschinen – Tahač návěsů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTahač návěsů
BeschreibungPořízení 1 ks nákladního automobilu (tahače), tříosý, v konfiguraci náprav 6x2, který bude sloužit k přepravám těžké vojenské techniky, kolové i pásové, po běžných silničních komunikacích.
Interne KennungOVZ/009/3/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34138000 Straßenzugmaschinen
5. Los
LosLOT-0001