See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letnie i zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie miasta Krynica-Zdrój w latach 2025-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie realizacji usług polegających na utrzymaniu DW 971 (odc. 015 km 0+000 – 5+056 (5,056 km) oraz DW 981 (odc. 150 km 3+756 – 5+219 (1,463) w zakresie oczyszczania nawierzchni, koszenia traw na trzy sezony LUD (2025, 2026, 2027) oraz w zakresie zimowego utrzymania dróg oraz części dróg przeznaczonych dla ruchu pieszych na trzy sezony ZUD (2025/2026, 2026/2027, 2027/2028).
Interne Kennung: ZPiOD.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia było zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie realizacji usług polegających na utrzymaniu DW 971 (odc. 015 km 0+000 – 5+056 (5,056 km) oraz DW 981 (odc. 150 km 3+756 – 5+219 (1,463) w zakresie oczyszczania nawierzchni, koszenia traw na trzy sezony LUD (2025, 2026, 2027) oraz w zakresie zimowego utrzymania dróg oraz części dróg przeznaczonych dla ruchu pieszych na trzy sezony ZUD (2025/2026, 2026/2027, 2027/2028).