584778-2026 - Wettbewerb
Polen – Restaurant- und Bewirtungsdienste – Organizacja i obsługa 2 szkoleń pt. Rozwój przedsiębiorczości kobiet na obszarach wiejskich
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja i obsługa 2 szkoleń pt. Rozwój przedsiębiorczości kobiet na obszarach wiejskich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest organizacja i obsługa 2 szkoleń pt. Rozwój przedsiębiorczości kobiet na obszarach wiejskich. Szkolenia odbędą się: w Jeleniej Górze – w dniu 24 października 2026 r. oraz we Wrocławiu – w dniu 21 listopada 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, w szczególności w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Umowy. stanowiącym Załącznik nr 1 do Projektu umowy, stanowiących łącznie Załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający wymaga podania w Formularzu ofertowym nazwy i adresu obiektów w Jeleniej Górze i we Wrocławiu, zgodnych z SOPU, w których zostaną zorganizowane szkolenia. W niniejszym postępowaniu Zamawiający określa wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, ale nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.63.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest organizacja i obsługa 2 szkoleń pt. Rozwój przedsiębiorczości kobiet na obszarach wiejskich. Szkolenia odbędą się: w Jeleniej Górze – w dniu 24 października 2026 r. oraz we Wrocławiu – w dniu 21 listopada 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, w szczególności w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do Projektu umowy, stanowiących łącznie Załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający wymaga podania w Formularzu ofertowym nazwy i adresu obiektów w Jeleniej Górze i we Wrocławiu, zgodnych z SOPU, w których zostaną zorganizowane szkolenia.