584789-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Bauarbeiten für Rohrleitungen – Izgradnja sustava odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda i vodoopskrbe aglomeracije Imotski - IZGRADNJA LINIJSKIH GRAĐEVINA
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja sustava odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda i vodoopskrbe aglomeracije Imotski - IZGRADNJA LINIJSKIH GRAĐEVINA
Beschreibung: Izgradnja i rekonstrukcija sustava odvodnje i vodoopskrbe te izrada izvedbenih projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostataka u jamstvenom roku, u svemu prema Uvjetima Ugovora o građenju za građevinske i inženjerijske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga)
Interne Kennung: VV-02/20
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3: Područje 3 - Kanalizacijska i vodoopskrbna mreža naselja Glavina Donja - istok, Medvidovića Draga i Donji Vinjani
Beschreibung: Područje 3 - Kanalizacijska i vodoopskrbna mreža naselja Glavina Donja - istok, Medvidovića Draga i Donji Vinjani
Interne Kennung: VV-02/20-3