See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Część 1: wycinka, korekta oraz nasadzenia drzew, obszar: Zielona Góra, Czerwieńsk, Sulechów Świętoszów i Żagań.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycinka, korekta i nasadzenia drzew w zasobie OReg AMW Zielona Góra. Część 1: wycinka, korekta oraz nasadzenia drzew, obszar: Zielona Góra, Czerwieńsk, Sulechów Świętoszów i Żagań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-OZ.2610.337.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Drzewa na które zostały wydane decyzje administracyjne są w złym stanie zdrowotnym, spróchniałe bądź obumierają, w wielu przypadkach mają uszkodzony system korzeniowy, przez co są przechylone oraz utraciły statykę. Ponadto z uwagi na to, że drzewa rosną przy budynkach mieszkalnych, placu zabaw, a także blisko drogi wojewódzkiej stanowią bezpośrednie zagrożenia dla bezpieczeństwa ludzi i mienia. Uwzględniając powyższe, Zamawiający uznaje, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert do 15 dni jest w pełni zasadne oraz proporcjonalne. Zważywszy na standardowy i szeroko dostępny charakter przedmiotu zamówienia, skrócenie terminu nie ograniczy konkurencyjności postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wycinka, korekta i nasadzenia drzew w zasobie OReg AMW Zielona Góra. Część 1: wycinka, korekta oraz nasadzenia drzew, obszar: Zielona Góra, Czerwieńsk, Sulechów Świętoszów i Żagań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-OZ.2610.337.2025 cz. 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: wycinka, korekta oraz nasadzenia drzew, obszar: Wędrzyn, Sulęcin, Skwierzyna i Międzyrzecz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wycinka, korekta i nasadzenia drzew w zasobie OReg AMW Zielona Góra. Część 2: wycinka, korekta oraz nasadzenia drzew, obszar: Wędrzyn, Sulęcin, Skwierzyna i Międzyrzecz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-OZ.2610.337.2025 cz. 2