584821-2026 - Ergebnis
Rumänien – Verschiedene Ersatzteile – PIESE DE SCHIMB MICROSCOP ELECTRONIC TALOS - CANTAVAC 2.0
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PIESE DE SCHIMB MICROSCOP ELECTRONIC TALOS - CANTAVAC 2.0
Beschreibung: Prin prezenta procedură se dorește achiziționarea a 6 piese de schimb pentru microscopul electronic de transmisie TALOS F200C, necesare pentru continuitatea desfășurării activităților de cercetare.
Interne Kennung: 13828251_2026_PAAPD1624637
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 6 piese de schimb pentru microscopul electronic de transmisie TALOS F200C, necesare pentru continuitatea desfășurării activităților de cercetare.
Interne Kennung: 1