2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelenapplicatie en Fulfilment dienstverlening t.b.v. de levering van leermiddelen
Beschreibung: Het realiseren van een effectieve, duurzame en flexibele applicatie en dienstverlening die scholen ondersteunt bij het (door)ontwikkelen, aanschaffen, leveren en beheren van leermiddelen. 60.000 leerlingen
Interne Kennung: 74691
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een openbare Europese aanbestedingsprocedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80200000 Unterricht im Sekundarbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leermiddelenapplicatie
Beschreibung: Het beschikbaar stellen van een gebruiksvriendelijke, veilige en efficiënte webapplicatie waarmee scholen leermiddelen (zoals boeken, digitale content, licenties en hardware) kunnen zoeken, beheren, selecteren, bestellen en rapporteren. De applicatie dient daarnaast te worden ondersteund door een toegankelijke en deskundige klantenservice. 60.000 leerlingen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de Overeenkomst bedraagt voor alle percelen twee jaar en kan door OMO met zes maal één jaar worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Fulfilment dienstverlening t.b.v. de levering van leermiddelen
Beschreibung: De te contracteren opdrachtnemer levert fulfilmentdiensten voor leermiddelen. Naast het voldoen aan de operationele vereisten zoals vastgelegd in het Programma van Eisen, wordt van de opdrachtnemer verwacht dat hij als samenwerkingspartner actief bijdraagt aan een efficiënt, betrouwbaar en klantvriendelijk leermiddelenproces. 60.000 leerlingen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Combinatieperceel (Leermiddelenapplicatie + Fulfilment dienstverlening t.b.v. de levering van leermiddelen)
Beschreibung: Dit perceel omvat een gecombineerde inschrijving voor zowel perceel 1 en perceel 2. 60.000 leerlingen
Interne Kennung: 3