2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba trati Praha-Ruzyně (mimo) - Praha-Letiště Václava Havla (mimo) (v režimu BIM) - D6
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky „Novostavba trati Praha-Ruzyně(mimo) - Praha-Letiště Václava Havla (mimo)“ je zhotovení projektové dokumentace pro stavební povolení, zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby, zajištění výkonu autorského dozoru při zhotovení stavby a činnost koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy včetně zpracování plánu BOZP na staveništi a manuálu údržby. Předmětem díla je také vytvoření Informačního modelu BIM v rozsahu stanovených BIM cílů uvedených v Příloze č. 11 Smlouvy o dílo - BIM Protokol.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001